دسته‌بندی نشده

قیمت و خرید برنج فجر ارزان تر از دیجی کالا

خرید برنج فجر و قیمت روز برنج فجر

[”video src=“https://www.aparat.com/v/KxGp1”]

خرید و قیمت برنج فجر درجه یک مازندران

خرید و قیمت برنج فجر درجه یک مازندران برنج فجر درجه یک یکی از محصولات برنج مازندران است که به دلیل کیفیت بالا و طعم خوبش شناخته شده است. این برنج از نوع برنج دنباله‌دار بوده و دارای دانه‌های بلند و بافتی است که در طبخ آن به راحتی پخته می‌شود. همچنین، بسته بندی برنج فجر درجه یک مازندران با توجه به استانداردهای بهداشتی انجام می‌شود و به همین دلیل این برنج به عنوان یکی از برندهای محبوب و قابل اعتماد در بازار شناخته شده است.

قیمت و خرید برنج ایرانی طارم فجر – 10 کیلوگرم

قیمت و خرید برنج ایرانی طارم فجر – 10 کیلوگرم و برنج طارم فجر نیز یکی از برندهای معروف برنج ایرانی است که در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. این برنج از نوع برنج سفید است و دارای دانه‌های کوتاه و ضخیمی می‌باشد. برنج طارم فجر به دلیل طعم خوب و کیفیت بالایی که دارد، برای طبخ انواع غذاهای ایرانی و خارجی استفاده می‌شود.

قیمت برنج طارم فجر ممکن است بسته به فصل و بازار، متفاوت باشد. همچنین، قیمت بسته به وزن بسته‌بندی نیز متغیر است. به طور کلی، بسته بندی 10 کیلوگرمی برنج طارم فجر در بازارهای داخلی معمولاً با قیمتی حدوداً چند صد هزار تومان به فروش می‌رسد. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

خرید برنج فجر و قیمت روز برنج فجر

خرید برنج فجر و قیمت روز برنج فجر

لیست قیمت و خرید برنج فجر درجه یک | 1، 2.5، 5 و 10 کیلویی

لیست قیمت و خرید برنج فجر درجه یک | 1، 2.5، 5 و 10 کیلویی و برنج فجر درجه یک یکی دیگر از برندهای معروف برنج ایرانی است که در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. این برنج از نوع برنج دنباله‌دار بوده و دارای دانه‌های بلند و بافتی است که در طبخ آن به راحتی پخته می‌شود. بسته بندی برنج فجر درجه یک معمولاً با وزن 5 و 10 کیلوگرم تولید و عرضه می‌شود.

قیمت برنج طارم فجر شمال

قیمت برنج طارم فجر شمال و قیمت برنج فجر درجه یک متغیر است و بسته به فصل، بازار و وزن بسته‌بندی ممکن است متفاوت باشد. در بازارهای داخلی، معمولاً قیمت برنج فجر درجه یک در حدود چند صدهزار تا یک میلیون تومان برای بسته‌بندی 5 و 10 کیلوگرمی است. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

قیمت برنج طارم فجر درجه یک

قیمت برنج طارم فجر درجه یک و برنج طارم فجر درجه یک نیز یکی از محصولات برنج معروف در ایران است. این برنج از نوع برنج سفید است و دارای دانه‌های کوتاه و ضخیمی می‌باشد. بسته بندی برنج طارم فجر درجه یک معمولاً با وزن 5 و 10 کیلوگرم تولید و عرضه می‌شود.

قیمت برنج فجر در دیجی کالا

قیمت برنج فجر در دیجی کالا و قیمت برنج طارم فجر درجه یک نیز متغیر است و بسته به فصل، بازار و وزن بسته‌بندی ممکن است متفاوت باشد. در بازارهای داخلی، معمولاً قیمت برنج طارم فجر درجه یک در حدود چند صدهزار تا یک میلیون تومان برای بسته‌بندی 5 و 10 کیلوگرمی است. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

قیمت برنج فجر 1401

قیمت برنج فجر 1401 و برنج فجر 1401 یکی از انواع برنج فجر است که به سال تولید آن اشاره دارد. برنج فجر 1401 به دلیل کیفیت بالا و طعم خوبش، در بازارهای داخلی و خارجی محبوبیت دارد. این برنج از نوع برنج دنباله‌دار بوده و دارای دانه‌های بلند و بافتی است که در طبخ آن به راحتی پخته می‌شود.

قیمت برنج فجر 1401 ممکن است بسته به فصل و بازار، متفاوت باشد. همچنین، قیمت بسته به وزن بسته‌بندی نیز متغیر است. به طور کلی، بسته بندی 5 کیلوگرمی برنج فجر 1401 در بازارهای داخلی معمولاً با قیمتی حدوداً چند صدهزار تومان به فروش می‌رسد. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

قیمت برنج فجر امروز

قیمت برنج فجر امروز و برنج فجر 1401 علاوه بر بازار داخلی، در خارج از کشور نیز به فروش می‌رسد. برنج ایرانی به دلیل کیفیت بالا و طعم خوبش، در بازارهای جهانی شناخته شده است و برنج فجر نیز از جمله برندهای محبوب و معروف در بازارهای خارجی است.

قیمت برنج فجر 1401 در بازارهای خارجی ممکن است با توجه به شرایط بازار و ارزش پول محلی متفاوت باشد. همچنین، قیمت برنج در خارج از کشور ممکن است بسته به کیفیت و ویژگی‌های محصول، متفاوت باشد. برای خرید برنج فجر 1401 در خارج از کشور می‌توانید به وب‌سایت‌ از کارخانه و صادرکننده برنج مراجعه کنید.

قیمت برنج فجر هاشمی

قیمت برنج فجر هاشمی و برنج فجر هاشمی یکی دیگر از محصولات برنج فجر است که در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. این برنج از نوع برنج سفید است و دارای دانه‌های کوتاه و ضخیمی می‌باشد. برنج فجر هاشمی به دلیل کیفیت بالا و طعم خوبش، برای طبخ انواع غذاهای ایرانی و خارجی استفاده می‌شود.

خرید و قیمت انواع برنج فجر درجه یک شمال – برنج کاسپین

خرید و قیمت انواع برنج فجر درجه یک شمال و قیمت برنج فجر هاشمی متغیر است و بسته به فصل، بازار و وزن بسته‌بندی ممکن است متفاوت باشد. در بازارهای داخلی، معمولاً قیمت برنج فجر هاشمی در حدود چند صدهزار تا یک میلیون تومان برای بسته‌بندی 5 و 10 کیلوگرمی است. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

قیمت برنج فجر گیلان 1401| قیمت برنج فجر سوزنی عمده

قیمت برنج فجر گیلان 1401| قیمت برنج فجر سوزنی عمده و برنج فجر سوزنی نیز یکی از انواع برنج فجر است که در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. این برنج از نوع برنج دنباله‌دار بوده و دارای دانه‌های بلند و نازک است که شباهتی به سوزن دارد. بسته بندی برنج فجر سوزنی معمولاً با وزن 5 و 10 کیلوگرم تولید و عرضه می‌شود.

قیمت برنج فجر | خرید برنج فجر کشت اول 1402

قیمت برنج فجر | خرید برنج فجر کشت اول 1402 و قیمت برنج فجر سوزنی متغیر است و بسته به فصل، بازار و وزن بسته‌بندی ممکن است متفاوت باشد. در بازارهای داخلی، معمولاً قیمت برنج فجر سوزنی در حدود چند صدهزار تا یک میلیون تومان برای بسته‌بندی 5 و 10 کیلوگرمی است. البته، قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

خرید برنج فجر (خرید | قیمت | مشخصات)

خرید برنج فجر (خرید | قیمت | مشخصات) و

برنج فجر یکی از برندهای مشهور برنج ایرانی است که در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. برنج فجر در دو نوع دنباله‌دار و سفید تولید و عرضه می‌شود و هر کدام دارای ویژگی‌ها و مشخصات خاص خود هستند.

برای خرید برنج فجر می‌توانید به فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر و یا فروشگاه‌های آنلاین مجهز به فروش برنج مراجعه کرده و محصول را خریداری کنید. همچنین، می‌توانید به شرکت‌های تولید کننده برنج فجر مراجعه کرده و محصول را از آنجا خریداری کنید.

برنج فجر (تمام اطلاعات راجع به برنج فجر)

برنج فجر (تمام اطلاعات راجع به برنج فجر) و قیمت برنج فجر متغیر است و بسته به نوع و وزن بسته‌بندی، فصل و بازار ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی، قیمت برنج فجر در بازارهای داخلی برای بسته‌بندی 5 و 10 کیلوگرمی در حدود چند صدهزار تا یک میلیون تومان است. البته، باید توجه داشت که قیمت این برنج در هر شهر یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

مشخصات برنج فجر شامل نوع، ویژگی‌ها، مدت نگهداری، شرایط ذخیره سازی و روش طبخ است. برنج فجر دنباله‌دار دارای دانه‌های بلند و بافتی است که در طبخ آن به راحتی پخته می‌شود. برنج فجر سفید دارای دانه‌های کوتاه و ضخیمی است که به راحتی پخته می‌شود. مدت نگهداری بسته به شرایط ذخیره سازی متفاوت است اما معمولاً برنج فجر به مدت 6 تا 12 ماه قابل نگهداری است. روش طبخ برنج فجر نیز ممکن است بسته به نوع آن متفاوت باشد.

برنج فجر در چه مناطقی کشت می‌شود؟

برنج فجر در چه مناطقی کشت می‌شود؟ و برنج فجر یکی از برندهای مشهور برنج ایرانی است که در مناطق مختلف کشور کشت می‌شود. برنج فجر در مناطقی از کشور که شرایط اقلیمی برای کشت برنج مناسب است، تولید می‌شود. برخی از مناطق کشت برنج فجر عبارتند از:

استان گیلان: شهرستان‌های رشت، لاهیجان، رودسر، املش، فومن، آستارا و انزلی.
استان مازندران: شهرستان‌های ساری، نکا، قائم‌شهر، بابل، بابلسر و جویبار.
استان خوزستان: شهرستان‌های رامهرمز، اندیمشک، اهواز، شوش، شادگان، هندیجان و بندر ماهشهر.
استان خراسان رضوی: شهرستان‌های مشهد، قوچان و تربت حیدریه.
استان خراسان جنوبی: شهرستان‌های بیرجند، درمیان و جوین.
استان فارس: شهرستان‌های شیراز، مرودشت، لارستان و جهرم.
استان گلستان: شهرستان‌های گرگان، گنبد کاووس و کردکوی.
استان کرمانشاه: شهرستان‌های اسلام‌آباد غرب، گیلانغرب، کرمانشاه و هرسین.
استان آذربایجان شرقی: شهرستان‌های تبریز، مراغه و هریس.
استان یزد: شهرستان‌های یزد، ابرکوه و اشکذر.
لازم به ذکر است که این مناطق تنها بخشی از مناطق کشت برنج فجر در ایران هستند و در سراسر کشور در برخی مناطق دیگر نیز کشت می‌شود.

مشخصات ظاهری برنج فجر

مشخصات ظاهری برنج فجر و ظاهر برنج فجر بسته به نوع آن، یعنی برنج دنباله‌دار یا برنج سفید، متفاوت است. اما در کل، مشخصات ظاهری برنج فجر عبارتند از:

برنج فجر دنباله‌دار: دانه‌های آن بلند و بافتی هستند و شبیه به دنباله هستند. رنگ برنج فجر دنباله‌دار سفید و مات است و دارای بوی خوبی می‌باشد.
برنج فجر سفید: دانه‌های آن کوتاه و ضخیم هستند و شبیه به دانه‌های سفید برنج هستند. رنگ برنج فجر سفید نیز سفید و مات است و دارای بوی خوبی می‌باشد.
همچنین، برنج فجر عموماً در بسته‌بندی‌های 5 و 10 کیلوگرمی عرضه می‌شود و بسته به نوع بسته‌بندی، رنگ و ظاهر آن ممکن است متفاوت باشد.

عطر برنج فجر

عطر برنج فجر و برنج فجر دارای عطر و طعم مطلوب و خوشایندی است. عطر برنج فجر به دلیل وجود روغن برنج در داخل دانه‌ها، مشابه عطر بویی از خود نشان می‌دهد. همچنین، فرآیند پخت برنج فجر به صورت درست و به موقع می‌تواند عطر و طعم برنج را بیشتر برجسته کند.

در کل، عطر برنج فجر به عنوان یکی از ویژگی‌های مهم آن شناخته می‌شود و به عنوان یکی از بهترین برنج‌های ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

انواع برنج فجر

انواع برنج فجر و برنج فجر در دو نوع دنباله‌دار و سفید تولید و عرضه می‌شود. این دو نوع برنج فجر از لحاظ شکل و ظاهر دانه‌ها و ویژگی‌های کیفیتی متفاوت هستند.

برنج فجر دنباله‌دار دارای دانه‌های بلند و بافتی است که در طبخ آن به راحتی پخته می‌شود. این نوع برنج فجر برای طبخ مرغ، قرمه سبزی، خورشت قیمه و سایر غذاهای سنتی ایرانی استفاده می‌شود.

برنج فجر سفید دارای دانه‌های کوتاه و ضخیمی است که به راحتی پخته می‌شود. این نوع برنج فجر برای طبخ غذاهایی مانند پلو، کتلت، خورشت‌های مختلف و غذاهای روزمره مصرف می‌شود.

هر دو نوع برنج فجر دارای کیفیت بالا و عطر و طعم خوبی هستند و به عنوان یکی از بهترین برنج‌های ایرانی شناخته می‌شوند.

پخت برنج فجر و روش آبکش برنج فجر

پخت برنج فجر و روش آبکش برنج فجر و

برای پخت برنج فجر، می توانید از روش زیر استفاده کنید: ابتدا برنج را با آب سرد بشویید تا آبشدگی آن برطرف شود. سپس برنج را در آب شیرین (آب سرد به همراه نمک) برای حداقل ۳۰ دقیقه خیس کنید.
سپس آب را از برنج خیس شده صاف کرده و آن را در قابلمه‌ای با آبی که به میزان دو برابر حجم برنج است، برای مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه (تا زمانی که برنج پخته شود) بپزید.
پس از اینکه برنج پخته شد، آن را با استفاده از سبزی‌های تازه، قارچ، گوشت، مرغ و سایر مواد تهیه شده، مخلوط کرده و به عنوان یک غذای کامل سرو کنید.
در طبخ برنج فجر، معمولاً از روش آب‌گرم کردن برای پختن آن استفاده می‌شود. همچنین، برای تهیه برنج فجر دنباله‌دار معمولاً بهتر است از روش خیساندن برای مدت زمان کافی قبل از پختن آن استفاده شود.

پخت برنج فجر به صورت آبکش

برای پخت برنج فجر به صورت آبکش، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

ابتدا برنج را با آب سرد بشویید تا آبشدگی آن برطرف شود. سپس برنج را در آب شیرین (آب سرد به همراه نمک) برای حداقل ۳۰ دقیقه خیس کنید.
سپس آب را از برنج خیس شده صاف کرده و آن را در قابلمه‌ای با آبی که به میزان سه برابر حجم برنج است، برای حدود 10 تا 15 دقیقه به جوش بیاورید.
بعد از آن، آب را از برنج آبکش کرده و آن را با آب سرد بشسته و دوباره در قابلمه با آبی که به میزان دو برابر حجم برنج است، برای مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه (تا زمانی که برنج پخته شود) به دمای متوسط بپزید.
پس از پخته شدن برنج، آن را در یک صفحه بزرگ و صاف ریخته و با یک قاشق چوبی یا پلاستیکی همگن کرده و سپس با یک حوله پاک و خشک به مدت چند دقیقه روی حرارت بگذارید تا بخار آن بیرون بیاید.
بعد از اینکه برنج خنک شد، می‌توانید آن را با استفاده از سبزی‌های تازه، قارچ، گوشت، مرغ و سایر مواد تهیه شده، مخلوط کرده و به عنوان یک غذای کامل سرو کنید.
در طبخ برنج فجر به صورت آبکش، معمولاً از روش آب‌گرم کردن برای پختن آن استفاده می‌شود. همچنین، برای تهیه برنج فجر دنباله‌دار معمولاً بهتر است از روش خیساندن برای مدت زمان کافی قبل از پختن آن استفاده شود.

پخت برنج فجر به صورت کته

پخت برنج فجر به صورت کته و برای پخت برنج فجر به صورت کته، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

ابتدا برنج را با آب سرد بشویید تا آبشدگی آن برطرف شود. سپس برنج را در آب شیرین (آب سرد به همراه نمک) برای حداقل ۳۰ دقیقه خیس کنید.
در یک قابلمه، پیاز را به همراه روغن تفت دهید تا طلایی شود. سپس گوشت را به همراه نمک و فلفل به آن اضافه کرده و تفت دهید تا گوشت کمی رنگش تغییر کند.
سپس آب را به اندازه لازم به قابلمه اضافه کنید و آن را به جوش آورید. در این مرحله، می‌توانید به طعم دلخواه خود چند قاشق سوپ خوری رب یا گوجه فرنگی اضافه کنید.
برنج را از آب خیساندن خارج کرده و به قابلمه اضافه کنید. با ملاطفتی دستی، برنج را با مواد دیگر مخلوط کنید و آب را به اندازه لازم به آن اضافه کنید. آب باید یک انگشت بالاتر از برنج باشد.
قابلمه را با درپوش بسته و آن را در حرارت متوسط قرار دهید تا غذا بپزد. پس از گذشت ۲۰ دقیقه، برنج را با یک ملاقه مخلوط کرده و مجدداً قابلمه را بسته و برای حدود ۴۰ دقیقه یا تا زمانی که غذا پخته شود، در حرارت کمتر از قبل قرار دهید.
پس از اینکه غذا پخته شد، قابلمه را از روی حرارت بردارید و آن را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بر روی حرارت گذاشته تا پوست برنج (ته‌چین) به شکلی طلایی و خشک شود.
غذای آماده را با استفاده از سبزی‌های تازه، مخلوط کنید و سرو کنید.
در پخت برنج فجر به صورت کته، می‌توانید از روش خیساندن برای مدت زمان کافی قبل از پختن آن استفاده کنید. همچنین، می‌توانید بهترین نوع گوشت (مرغ، گوسفند یا گوشت قرمز) را به عنوان ماده اصلی غذای خود انتخاب کنید.

خرید برنج فجر فریدونکنار

خرید برنج فجر فریدونکنار و برنج فجر فریدونکنار یکی از معروف‌ترین برنج‌های ایران است که در استان مازندران تولید می‌شود.

برنج فجر فریدونکنار به دلیل طعم و عطر خوبی که دارد، برای تهیه غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای پخت برنج فجر فریدونکنار، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

 1. ابتدا برنج را با آب سرد بشویید تا آبشدگی آن برطرف شود. سپس برنج را در آب شیرین (آب سرد به همراه نمک) برای حداقل ۳۰ دقیقه خیس کنید.
 2. سپس آب را از برنج خیس شده صاف کرده و آن را در قابلمه‌ای با آبی که به میزان دو برابر حجم برنج است، برای مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه (تا زمانی که برنج پخته شود) به روش آب‌گرم کردن بپزید.
 3. برنج پخته شده را با کمی روغن یا کره مخلوط کنید و به مدت چند دقیقه روی حرارت بگذارید تا ته برنج (ته‌چین) به شکلی طلایی و خشک شود.
 4. پس از اینکه ته برنج طلایی شد، برنج را با استفاده از یک ملاقه یا چنگال چرخانده و آن را به صورت مرکباتی در قابلمه قرار دهید. سپس بر روی آن قطعاتی از کره را قرار دهید و داخل ظرف را با چند لایه کاغذ آلومینیومی پوشش دهید.
 5. قابلمه را با درپوش بسته و در حرارت کمی بیشتر از حرارت پایین (حدود ۱۰ دقیقه) قرار دهید تا برنج داغ بماند و عطر و طعم بهتری به آن بدهد.
 6. پس از گذشت چند دقیقه، برنج را با یک ملاقه یا چنگال مخلوط کرده و سپس با استفاده از یک قاشق چوبی یا پلاستیکی، آن را به ظرف سرو کنید. در این مرحله، می‌توانید برنج را با گوشت، مرغ، قارچ و سایر مواد تهیه شده مخلوط کرده و به عنوان یک غذای کامل سرو کنید.

در پخت برنج فجر فریدونکنار، بهتر است از روش خیساندن برای مدت زمان کافی قبل از پختن آن استفاده شود. همچنین، برایافزایش عطر و طعم غذا، می‌توانید از چند تکه کره یا روغن ماهی ترشی در پخت برنج استفاده کنید. همچنین، می‌توانید برای تزئین برنج از خشکبارهایی مانند بادام، پسته، فندق و زعفران استفاده کنید.

برنج فجر اعلا هاشمی گرگان | گلستان | گیلان

برنج فجر اعلا هاشمی گرگان | گلستان | گیلان و برنج فجر اعلا هاشمی گرگان، یکی از معروف‌ترین انواع برنج در مناطق گرگان، گلستان و گیلان است. این برنج به دلیل داشتن دانه‌های بزرگ و رنگ سفید طبیعی، در تهیه غذاهای مختلف بسیار محبوب است. برای پخت برنج فجر اعلا هاشمی گرگان، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

 1. ابتدا برنج را با آب سرد بشویید تا آبشدگی آن برطرف شود. سپس برنج را در آب شیرین (آب سرد به همراه نمک) برای حداقل ۳۰ دقیقه خیس کنید.
 2. در یک قابلمه، پیاز را به همراه روغن تفت دهید تا طلایی شود. سپس گوشت را به همراه نمک و فلفل به آن اضافه کرده و تفت دهید تا گوشت کمی رنگش تغییر کند.
 3. سپس آب را به اندازه لازم به قابلمه اضافه کنید و آن را به جوش آورید. در این مرحله، می‌توانید به طعم دلخواه خود چند قاشق سوپ خوری رب یا گوجه فرنگی اضافه کنید.
 4. برنج را از آب خیساندن خارج کرده و به قابلمه اضافه کنید. با ملاطفتی دستی، برنج را با مواد دیگر مخلوط کنید و آب را به اندازه لازم به آن اضافه کنید. آب باید یک انگشت بالاتر از برنج باشد.
 5. قابلمه را با درپوش بسته و آن را در حرارت متوسط قرار دهید تا غذا بپزد. پس از گذشت ۲۰ دقیقه، برنج را با یک ملاقه مخلوط کرده و مجدداً قابلمه را بسته و برای حدود ۴۰ دقیقه یا تا زمانی که غذا پخته شود، در حرارت کمتر از قبل قرار دهید.
 6. پس از اینکه غذا پخته شد، قابلمه را از روی حرارت بردارید و آن را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بر روی حرارت گذاشته تا پوست برنج (ته‌چین) به شکلی طلایی و خشک شود.
 7. غذای آماده را با استفاده از سبزی‌های تازه، مخلوط کنید و سرو کنید.

در پخت برنج فجر اعلا هاشمی گرگان، می‌توانید از روش خیساندن برای مدت زمان کافی و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنید تا برنجی با طعم و عطر خوبی تهیه کنید. همچنین، برای افزایش عطر و طعم غذا، می‌توانید از ادویه‌های مختلفی مانند زردچوبه و کره برای تهیه پوست برنج استفاده کنید. از سبزیجات تازه و خشک شده مانند نعناع، جعفری، تره فرنگی و بابونه هم می‌توانید برای تزیین و افزایش عطر و طعم غذا استفاده کنید.

برنج فجر چه ویژگی های دارد؟

برنج فجر چه ویژگی های دارد؟ و برنج فجر اعلا هاشمی گرگان دارای ویژگی‌هایی است که آن را از سایر انواع برنج متمایز می‌کند. برخی از ویژگی‌های این برنج عبارتند از:

 1. دانه‌های بزرگ: برنج فجر دانه‌های بزرگ و کاملی دارد که در تهیه غذاهای مختلف بسیار محبوب است.
 2. رنگ سفید طبیعی: رنگ برنج فجر طبیعی و سفید است و هیچ گونه رنگ‌دهی مصنوعی ندارد.
 3. طعم خوب: برنج فجر دارای طعم خوبی است که باعث شده است تا در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
 4. قدرت جذب آب: برنج فجر دارای قدرت جذب آب بالایی است که باعث می‌شود در طول پخت، ظاهر و طعم خوبی داشته باشد و پوست برنج نیز به شکلی خوب و طلایی در بیاید.
 5. مقاومت در برابر پخت زیاد: برنج فجر دارای مقاومت در برابر پخت زیاد است که می‌تواند در پخت غذاهایی مانند قرمه‌سبزی و آب‌پلو با مدت زمان طولانی بپزد و هنوز هم به شکل مناسبی در بیاید.

با توجه به این ویژگی‌ها، برنج فجر اعلا هاشمی گرگان یکی از محبوب‌ترین انواع برنج در مناطق گرگان، گلستان و گیلان است که در طول سال به عنوان یکی از مواد اصلی در تهیه غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بررسی عطر و بوی برنج فجر

بررسی عطر و بوی برنج فجر و برنج فجر اعلا هاشمی گرگان دارای عطر و بوی خاصی است که باعث شده است تا در تهیه غذاهای مختلف بسیار محبوب باشد. عطر و بوی برنج فجر بسته به شرایط ذخیره سازی، نوع و شرایط پخت و … ممکن است متفاوت باشد ولی به طور کلی می‌توان گفت که عطر و بوی برنج فجر خوشبو، ملایم و طبیعی است.

بعضی از خصوصیات بویایی برنج فجر شامل عطر گرم و معطر، بوی خاک و گیاهان دارویی، بوی شیرین و طبیعی، بوی گندم و بویی تلخ و خنک است. عطر و بوی برنج فجر به دلیل وجود عناصر مختلفی مانند روغن‌های طبیعی، اسیدهای آمینه و … بوجود می‌آید که در ترکیب با هم عطر و بویی منحصر به فرد و خوشبو را ایجاد می‌کنند.

با توجه به اینکه برنج فجر اعلا هاشمی گرگان دارای عطر و بوی خوشبو و طبیعی است، در تهیه غذاهای مختلف مانند آب‌پلو، قرمه سبزی، برنج سفید و … قابل استفاده است و می‌تواند به غذاهای شما عطر و طعم خاصی بدهد.

5 نکته نگهداری برنج فجر برای مدت طولانی

5 نکته نگهداری برنج فجر برای مدت طولانی و برای نگهداری برنج فجر اعلا هاشمی گرگان به شکلی که برای مدت طولانی سالم باشد و عطر و طعم خوب خود را حفظ کند، باید به چند نکته مهم توجه کنید. در ادامه پنج نکته برای نگهداری برنج فجر را برای مدت طولانی آورده‌ایم:

 1. نگهداری در جای خشک و خنک: برای جلوگیری از بروز آفات و رطوبت در برنج فجر، باید آن را در جای خشک و خنک نگهداری کرد. بهترین محل برای نگهداری برنج، قفسه‌های بالای یخچال یا جایی است که از نور خورشید و گرما دور باشد.
 2. استفاده از بسته‌بندی مناسب: برای نگهداری برنج فجر برای مدت طولانی، بهتر است از بسته‌بندی مناسبی استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید برنج را در بسته‌های پلاستیکی یا بطری‌های شیشه‌ای نگهداری کنید.
 3. جدا کردن از دیگر مواد غذایی: برای جلوگیری از آلودگی برنج، باید آن را از دیگر مواد غذایی مثل نمک، شکر و … جدا کنید.
 4. عدم تماس با آب: برای نگهداری برنج فجر، باید از تماس آن با آب خودداری کنید. بهترین روش برای شستن برنج، آبکشی با آب سرد است.
 5. استفاده در مدت زمان مناسب: برای حفظ عطر و طعم خوب برنج فجر، باید آن را در مدت زمان مناسبی مصرف کنید. بهترین زمان برای مصرف برنج فجر، پس از یک تا دو سال از تاریخ برداشت آن است. اگر برنج فجر را بیشتر از این مدت زمان نگهداری کنید، ممکن است عطر و طعم آن کمی کاهش یابد.

باید ها و نباید ها در مورد برنج فجر

باید ها و نباید ها در مورد برنج فجر و در مورد برنج فجر، برخی نکات و رفتارهایی وجود دارد که باید رعایت شوند تا بتوان بهترین نتیجه را در تهیه و مصرف آن داشت. در ادامه به برخی از این ها و نباید ها اشاره می‌کنیم:

باید ها:

 1. باید برای خرید برنج فجر به فروشگاه‌های معتبر و قابل اعتماد رفت.
 2. باید برای نگهداری برنج، آن را در جای خشک و خنک و از نور خورشید دور نگهداری کرد.
 3. باید برای شستن برنج، از آب سرد استفاده کرد و برای جلوگیری از از بین رفتن عطر و طعم آن، برنج را طولانی نگه نداشت.
 4. باید برای پخت برنج، از آب کاملاً جوشیده استفاده کرد و پس از پخت، برنج را به مدت چند دقیقه دیگر در دیگ بماند.
 5. باید برای تهیه غذاهای مختلف با برنج فجر، از دستور العمل مناسب استفاده شود تا عطر و طعم خوب آن حفظ شود.

نباید ها:

 1. نباید برنج فجر را برای مدت زمان طولانی در آب نگهداری کرد.
 2. نباید برنج فجر را با نمک زیاد پخت که باعث کاهش عطر و طعم آن می‌شود.
 3. نباید برنج فجر را با آب گرم شست که ممکن است باعث از بین رفتن عطر و طعم آن شود.
 4. نباید برنج فجر را در معرض نور خورشید قرار داد که ممکن است باعث تغییر رنگ و عطر آن شود.
 5. نباید برنج فجر را با دیگر مواد غذایی در یک کیسه یا بسته قرار داد که ممکن است باعث آلودگی و کاهش عطر و طعم آن شود.

تشخیص برنج فجر از شیرودی و خارجی

تشخیص برنج فجر از شیرودی و خارجی و برای تشخیص برنج فجر از شیرودی و خارجی، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 1. رنگ: برنج فجر دارای رنگ سفید و یا سفید کمی کرمی است، در حالی که برنج شیرودی دارای رنگ زرد متمایل به قهوه‌ای و برنج خارجی دارای رنگ سفید ولی کمی شفاف است.
 2. اندازه و شکل دانه: برنج فجر دانه‌هایی با اندازه متوسط و شکل یکنواخت دارد. از طرفی، برنج خارجی دانه‌های بزرگ و نامنظمی دارد و برنج شیرودی دانه‌های کوچک و نامنظمی دارد.
 3. عطر و طعم: برنج فجر دارای عطر و طعم ملایم و خوشبو است، در حالی که برنج خارجی و شیرودی دارای عطر و طعم کمتر و یا بوی نامطبوعی هستند.
 4. نوع بسته‌بندی: برنج فجر معمولاً در بسته‌بندی‌هایی با نام و برند خود تولید و عرضه می‌شود، در حالی که برنج شیرودی و خارجی معمولاً در بسته‌بندی‌های ساده و بدون نام و برند عرضه می‌شوند.
 5. محل تولید: برنج فجر بیشتر در منطقه گرگان و استان گلستان تولید می‌شود، در حالی که برنج خارجی از کشورهایی مانند هند، پاکستان، تایلند و … و برنج شیرودی از داخل کشور و به خصوص مناطقی مانند خوزستان تولید می‌شود.

با توجه به این موارد، می‌توانید برنج فجر را با برنج شیرودی و خارجی تفکیک کنید. البته برای اطمینان بیشتر می‌توانید از محصولات با نشان تجاری و برند معتبر استفاده کنید.

محاسبه قیمت برنج فجر

محاسبه قیمت برنج فجر و قیمت برنج فجر به علت تأثیرگذاری عوامل مختلفی مانند نرخ ارز، شرایط بازار و فصل کشت، هر روز تغییر می‌کند و قیمت دقیق آن در زمان خاصی قابل تعیین نیست.

به طور کلی، برای محاسبه قیمت برنج فجر باید به بازار برنج در منطقه خودتان مراجعه کنید و قیمت روز آن را بررسی کنید. همچنین، می‌توانید از طریق سایت‌های خرید و فروش آنلاین و یا بازارهای محلی، قیمت برنج فجر را بررسی کنید.

در هر صورت، برای محاسبه قیمت دقیق برنج فجر، بهتر است با دارندگان فروشگاه‌های برنج محلی تماس بگیرید و از آنها جزئیات قیمت و شرایط فروش را بپرسید.

برنج فجر برای کجاست؟

برنج فجر برای کجاست؟ برنج فجر یکی از انواع برنج‌های تولید شده در ایران است. برنج فجر بیشتر در مناطق شمالی ایران تولید می‌شود، اما به صورت گسترده در سراسر کشور به فروش می‌رسد.

از جمله مناطقی که برنج فجر در آن تولید می‌شود، می‌توان به استان گیلان، مازندران، گلستان، بوشهر، خوزستان و… اشاره کرد.

با توجه به محدودیت‌های حمل و نقل و قوانین بازرگانی، بهتر است برای تهیه برنج فجر به فروشگاه‌های برنج محلی، بازارهای محلی و یا سایت‌های خرید و فروش آنلاین مراجعه کنید.

آیا برنج فجر تراریخته است؟

آیا برنج فجر تراریخته است؟ برنج فجر، یک نوع برنج سنتی و طبیعی است و به طور عمده به صورت ارگانیک تولید می‌شود. به عبارت دیگر، برنج فجر تراریخته نیست و با استفاده از روش‌های سنتی کشت و داشت تولید می‌شود.

به هر حال، برای اطمینان از خرید برنج فجر طبیعی و بدون تراریخته، بهتر است از منابع معتبر و مطمئن خرید کنید. همچنین، می‌توانید به دنبال برند‌های معتبر و مورد اعتماد برای خرید برنج بگردید که اطمینان بخشنده که برنج آنها تراریخته نیست.

تفاوت برنج فجر با شیرودی

تفاوت برنج فجر با شیرودی دو نوع برنج متفاوت هستند که در زمینه‌های مختلفی از جمله شکل، طعم و مصرف متفاوتی دارند.

برنج فجر به عنوان یکی از انواع برنج سنتی و طبیعی، به صورت دستی و سنتی کشت و برداشت می‌شود و در مقایسه با برنج شیرودی، دانه‌های آن کوچکتر و بلندتر هستند. برنج فجر دارای طعمی ملایم و شیرین است و به دلیل پوسته نرم و حجمی کمتر دانه‌هایش، زمان پخت کمتری نیاز دارد و به مدت کمتری خوراکی آماده می‌شود. بنابراین، برنج فجر مناسب برای غذاهایی است که نیاز به پخت کمتری دارند.

در مقابل، برنج شیرودی دانه‌های بزرگتری دارد و شکل آن‌ها نیز کوتاه و چاکلی است. برنج شیرودی دارای طعمی خشک و خنک است و به دلیل پوسته سفت و حجمی بیشتر دانه‌هایش، زمان پخت بیشتری نیاز دارد و به مدت بیشتری خوراکی آماده می‌شود. بنابراین، برنج شیرودی برای غذاهایی که نیاز به پخت طولانی‌تری دارند، مانند پلوها، مناسب است.

در کل، تفاوت برنج فجر و شیرودی در شکل، طعم، حجم دانه‌ها و زمان پخت آن‌ها است. هر یک از این انواع برنج به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در مصارف غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نحوه کشت و زمان برداشت فجر

نحوه کشت و زمان برداشت فجر و برنج فجر عمدتاً در مناطق شمالی ایران کشت می‌شود و در فصل بهار کاشته شده و در فصل پاییز برداشت می‌شود.

نحوه کشت برنج فجر به صورت سنتی و دستی است. در ابتدا، زمین‌ها به مدت چند ماه تراکمی قرار می‌گیرند تا خاک به خوبی آماده کشت شود. سپس با استفاده از گاو و دیگر حیوانات، خاک تخریب و ورقه‌ورقه شده و بذر برنج فجر در زمین کاشته می‌شود. برای کاشت برنج فجر، زمین‌هایی با قابلیت زهکشی خوب و آبیاری مناسب انتخاب می‌شود.

پس از کاشت، برای رشد بهینه برنج فجر، آبیاری و کوددهی به صورت منظم و به موقع انجام می‌شود. در مراحل بعدی، زمین‌ها تخریب می‌شود تا برنج فجر به راحتی بتواند برداشت شود. برداشت برنج فجر به صورت دستی انجام می‌شود و پس از برداشت، دانه‌های برنج در دمای بالا خشک شده و بعد از جداسازی پوسته، بسته‌بندی و برای فروش آماده می‌شوند.

در کل، کشت و برداشت برنج فجر به صورت سنتی و دستی صورت می‌گیرد و برای رشد بهینه برنج فجر، آبیاری و کوددهی به موقع و منظم انجام می‌شود.

برنج ایرانی فجر

برنج ایرانی فجر و برنج فجر یکی از انواع برنج سنتی و طبیعی ایرانی است که به صورت دستی و سنتی در مناطق شمالی ایران کشت می‌شود. برنج فجر به دلیل خصوصیات برجسته‌ای که دارد، به عنوان یکی از بهترین انواع برنج در ایران شناخته شده است.

برنج فجر دارای دانه‌های کوچکتر و بلندتری نسبت به سایر انواع برنج است و طعمی ملایم و شیرین دارد. پوسته نرم و حجمی کمتر دانه‌های برنج فجر، باعث می‌شود که زمان پخت آن کمتر از سایر انواع برنج باشد. بنابراین، برنج فجر برای غذاهایی که نیاز به پخت کمتری دارند، مانند خورشت‌ها، سوپ‌ها و غذاهای کم ترشی، مناسب است.

برنج فجر به صورت ارگانیک و طبیعی تولید می‌شود و در کشورهایی مانند عربستان، امارات، عمان، قطر، کویت و بحرین نیز بازار خوبی دارد. به علت ویژگی‌های برجسته‌ای که دارد، برنج فجر به عنوان یکی از برندهای قدیمی و معروف برنج در ایران شناخته شده و برای تهیه غذاهای خوشمزه و مرغوب، به شدت توصیه می‌شود.

قیمت برنج فجر گرگان

قیمت برنج فجر گرگان و قیمت برنج فجر در گرگان وابسته به عوامل مختلفی مانند محصولات موجود در بازار، میزان تقاضا و عرضه، شرایط آب و هوایی و نوع و کیفیت برنج فجر موجود در بازار متغیر است و در طول زمان ممکن است تغییر کند.

در عموم، برنج فجر به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در مقایسه با برنج‌های دیگر گران‌تر است. قیمت برنج فجر در گرگان به صورت عمده و خرده ممکن است متفاوت باشد، اما معمولاً در محدوده قیمت بین ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم قرار می‌گیرد.

به هر حال، برای اطلاع از قیمت دقیق برنج فجر در گرگان، بهتر است با فروشگاه‌های معتبر و تامین کنندگان معتبر تماس بگیرید و قیمت‌های آن‌ها را مقایسه کنید.

قیمت برنج فجر گرگان امروز

قیمت برنج فجر گرگان امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر درجه یک

قیمت برنج فجر درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج فجر معطر ممتاز

برنج فجر معطر ممتاز و برنج فجر معطر ممتاز، یک نوع برنج سنتی و طبیعی ایرانی است که به صورت دستی در مناطق شمالی ایران کشت می‌شود. این نوع برنج، با توجه به خصوصیات خاص و ماندگاری بیشتری که دارد، از برنج فجر معمولی متمایز می‌شود.

برنج فجر معطر ممتاز دارای دانه‌های بلند و نارگیلی شکلی است که نسبت به سایر انواع برنج، بوی خوب و ماندگاری دارد. این نوع برنج دارای ظاهری جذاب و طعمی ملایم و خوشمزه است که در بسیاری از غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، برنج فجر معطر ممتاز به دلیل خصوصیات خوبی که دارد، قیمتی بیشتر از برنج فجر معمولی دارد. با این حال، به دلیل کیفیت بالا و ویژگی‌های خاص، این نوع برنج معمولاً در بازارهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تهیه غذاهای با طعم و مزه خوب، به شدت توصیه می‌شود.

قیمت برنج فجر امروز

قیمت برنج فجر امروز رو همین الان از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج فجر گرگان عطری

برنج فجر گرگان عطری و برنج فجر عطری، یکی از انواع برنج فجر است که در مناطق شمالی ایران، به خصوص در شهرستان گرگان کشت می‌شود. این نوع برنج، به دلیل بوی مطبوع و عطری خاصی که دارد، جزو برنج‌های معطر و محبوب در بازارهای داخلی و خارجی است.

قیمت شالی فجر

قیمت شالی فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر گیلان

قیمت برنج فجر گیلان و برنج فجر عطری دارای دانه‌های بلند و نارگیلی شکلی است که در پخت به خوبی پف می‌کند و طعمی ملایم و خوشمزه دارد. همچنین، این نوع برنج به علت خصوصیات عطری و مطبوع خود، معمولاً در تهیه غذاهای ایرانی مانند مرغ کباب، قرمه سبزی، زرشک پلو و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت برنج فجر شمال

قیمت برنج فجر شمال و قیمت برنج فجر عطری در گرگان، ممکن است با توجه به شرایط بازار و عوامل مختلفی مانند نوع و کیفیت برنج، میزان تقاضا و عرضه و … متفاوت باشد. با این حال، برنج فجر عطری معمولاً قیمتی بیشتر از برنج‌های دیگر دارد، زیرا کیفیت بالا و ویژگی‌های خاصی دارد که آن را از سایر برنج‌ها متمایز می‌کند.

قیمت برنج فجر سوزنی

قیمت برنج فجر سوزنی امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر گلستان

قیمت برنج فجر گلستان  امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج فجر شمال

برنج فجر شمال امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

فروش عمده برنج فجر گرگان

فروش عمده برنج فجر گرگان امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر عمده

قیمت برنج فجر عمده امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر اعلا

قیمت برنج فجر اعلا امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر

قیمت برنج فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

فروش برنج فجر

فروش برنج فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر معطر

قیمت برنج فجر معطر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر گیلان

قیمت برنج فجر گیلان امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر اعلا

قیمت برنج فجر اعلا امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر ممتاز

قیمت برنج فجر ممتاز امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

انواع برنج فجر

انواع برنج فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج طارم فجر درجه یک

قیمت برنج طارم فجر درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت روز برنج فجر

قیمت روز برنج فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت و خرید برنج ایرانی طارم فجر شمال درجه یک

قیمت و خرید برنج ایرانی طارم فجر شمال درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

ویژگی های برنج ایرانی طارم فجر شمال

ویژگی های برنج ایرانی طارم فجر شمال امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

چگونه برنج فجر درجه یک مرغوب بخریم؟

چگونه برنج فجر درجه یک مرغوب بخریم؟ امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر درجه یک 20 کیلو گرمی تولید 1401

قیمت برنج فجر درجه یک 20 کیلو گرمی تولید 1401 امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

فروشگاه اینترنتی برنج فجر درجه یک

فروشگاه اینترنتی برنج فجر درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

ارسال برنج فجر درجه یک

ارسال برنج فجر درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

خرید اینترنتی ارزان برنج فجر درجه یک

خرید اینترنتی ارزان برنج فجر درجه یک امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

برنج ایرانی مرغوب را از کجا بخریم؟

برنج ایرانی مرغوب را از کجا بخریم؟ امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت برنج فجر ممتاز

قیمت برنج فجر ممتاز امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

فروش اینترنتی برنج فجر

فروش اینترنتی برنج فجر امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

موارد مصرف برنج فجر گرگان

موارد مصرف برنج فجر گرگان امروز رو همین امروز از طریق ارتباط با تیم فروش از کارخانه ارتباط بگیرید.

سوالات متداول در مورد خرید برنج فجر

چه اوزانی از برنج فجر در از کارخانه وجود دارد؟

شما برای خرید برنج فجر در از کارخانه می‌توانید جلوی خود سه وزن مختلف از این برنج را ببینید. از کارخانه انواع وزن از برنج فجر را موجود دارد. 2.5 کیلویی، 5 کیلویی و 10 کیلویی.15کیلویی،25 کیلویی، 30 کیلویی، 50 کیلویی، …

چرا برنج فجر را از از کارخانه باید خرید؟

از کارخانه به عنوان معتبرترین شرکت با همکاری با مرکز برنج ایران تخصصی فروش برنج در ایران فعالیت می‌کند. ارزان ترین برنج فجر را با بهترین کیفیت شاید تنها بتوان در از کارخانه پیدا کرد. از کاخرانه به شما کیفیت برنج فجر خود را تضمین می‌کند و قیمت را برای شما در پایین ترین حد ممکن قرار داده است.

آیا برنج فجر برنج مناسبی است؟

برنج فجر یکی از باکیفیت ترین و اصیل ترین برنج های ایرانی است که کیفیت بالایی هم دارد. طرفداران این برنج در ماه‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت های برنج بیشتر هم شده اند و استقبال خوبی از خرید برنج فجر در ماه‌های اخیر شده است. پس خیالتان موقع خرید راحت باشد.

آیا برنج فجر شما اصل است؟

ما در از کارخانه اصیل ترین برنج ها را از تولید به مصرف آماده فروش می‌کنیم. اگر بگوییم بهترین برند برنج در اصالت کالا هستیم بیهوده نگفتیم. برنج های ارائه شده در از کارخانه صد در صد خالص و اصیل و باکیفیت هستند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *