ارتباط با ما

برای ارتباط با تیم فروش از کارخانه می توانید با شمارهای ثبت شده در زیر در ساعات اداری ارتباط برقرار نمایید.

هلدینگ کیش

کیش،خ سنایی

تهران بزرگ

تهران،خ آفریقا

همین حالا به ما بپیوند

تیم فروش ما

آقای اسماعیلی
مسئول صادرات

محمد محمدی
مسئول صادرات

آقای جوادی
مسئول فروش داخلی

آقای کمالی
مسئول فروش داخلی

زمان محدود برای استخدام پشتیبان با درآمد بالا

 
 

شرکت های همکاری با از کارخانه

نظرات مشتریان ما

نظرات مشتریان که خرید عمده و مستقیم از کارخانه انجام داده اند.

قبل از اینکه خرید خود را از کارخانه انتجام دهم، از بازار محصولات خود را می خریدیم. اما زمانی که با با تیم از کارخانه تماس گرفتم. و از مشاوره که تیم از کارخانه به من بابت خرید برنج به من دادند. متوجه تجارب بالا این تیم شدم! حالا بعد از این، تمامی خری محصولات شرکت خودمون را از کارخانه تهیه می کنیم. هم‌چنین در طول چندین هفته گذشته با استفاده از تجارب آقای اسماعیلی 10 کانتینر میوه خشک بفرستم عراق. تشکر از شما
اسماعیل جهان بخش / تامین کننده ارگان ها و سازمان های دولتی
من از کارخانه خرید عمده محصولات برای صادرات انجام داده ام. و این سایت را یکی از جامع‌ترین و دقیق‌ترین وبسایت های موجود در زمینه خرید مستقیم از کارخانه  در ایران می‌دانم. یکی از نقاط قوت از کارخانه تسلط تیم فروش بر مباحث و انتقال مفاهیم صاردات به مشتریان صادراتی است.
آقای آشوت مالاکیان / بازرگانی
هیچ دانش و تجربه‌ای در ارتباط با بازار نداشتم و برای شروع چندین بار خرید خود را از سطح نت و واسطه ها انجام دادم. که باعث شد اعتمادم را از دست بدهم.. با معرفی یکی از دوستانم با از کارخانه آشنا شدم. از آنجا که اعتمادم کمی داشتم که از کاخرانه آیا واسطه ها یا خود کارخانه با تیم فروش از کارخانه ارتباط گرفتم. و طی خرید حضوری که از کارخانه انجام دادم. تمام طرز فکر منو عوض کردن. هنوز افرادی هستن که نون حلال می خورن و سر مردم کلاه نمی زارن!!تشکر دارم ازتون بخصوص از آقا محمدی مرد فروش ایران.
جهان پرس / بنکدار تبریزی
من از طریق پیج اینستاگرام با از کارخانه آشنا شدم و من قبلا از کارخانه خرید خودم رو انجام میدادم ولی چون سبد محصول کامل نمی کردم . برای من قیمت محصولات یکم بالا بود. ولی از طریق از کارخانه برای خرید مستقیم و عمده محصولات برای سوله های انبارم هم قیمت محصولات پایین تر بودو هم آشنایی با از کارخانه باعث آقا کار صادرات من شدم و باعث جلوگیری از ضررهای من در معاملات شدم و کمک تیم صادراتی از کارخانه خیلی زیادی بهم کمک کردند.
 
جمشید گمرکی / بنکدار بزرگ زاهدانی
از زمانی که وارد بازارهای خرید و فروش شده‌ام، افراد زیادی دیدم. با جمع‌بندی نکات هرکدام از این افراد به این نتیجه رسیدم که از کارخانه بسیار قابل اعتماد تر،معتبر تر از دیگر افراد هست . از طرفی وجود یک پشتیبان با تجربه به من کمک زیادی کرد. من در بازار ماشین آلات و قطعات، با سرمایه بیشتر از  10000 میلیون، بیشترین سودی که کسب کردم 2000 تومان در یک معامله بود. این سود برابر درآمد یک ماه من بعد از کار با کارخانه بود. همه این موفقیت‌ها با نکاتی که در مورد فروش و زمان فروش کی تیم فروش داخلی از کارخانه به من  در زمان خرید اشاره کردن امکان پذیر شد.
 
محسن بیانی / تاسیسات/ تبریز

 من به عنوان یک خانم در صنعت نقره و طلا فعالیت دارم. و باور نمی کردم چنین سایتی با این همه امکانت در ایران وجود داشته باشه. به نظر من بهترین وبسایت خرید عمده در ایران و حتی خاور میانه از کارخانه است. و تشکر فراوان آقای اسماعیلی بابت نکاتی که در مورد خرید و فروش نقره و جواهرات به من دادن. یه دنیا تشکر ازتون.

نرگس خسرو خانی / فروشگاه جواهرات ( تهران بزرگ)